Náhodný snímek
Panel klienta

Softwarový asistent zkvalitňuje finanční poradenství

Olomouc, 7. března 2011 – V polovině února představila společnost eBrothers Software s.r.o. další verzi svého produktu pro finanční poradce FINYS - Finanční Asistent. Program zaměřený na návrh a tvorbu finančních portfolií prodělal řadu nových inovací a stal se plnohodnotným editorem finančních plánů. Software je primárně určen pro finanční poradce, ovšem zaznamenává také zájem ze strany uživatelů spravujících si své finance samostatně.

Nová verze FINYS a její ladné křivky

Přibližně v polovině února 2011 byla zveřejněna další verze produktu FINYS - Finanční Asistent, která přináší velkou řadu vylepšení uživatelského rozhraní, výpočetních možností a výsledného finančního plánu. Verze obsahuje sadu nových produktů, možnost vytváření uživatelských šablon, přesun a úpravu tabulek, změnu stylu a vzhledu finančního portfolia a několik drobných vylepšení v rámci celé aplikace. Na podrobný popis je toho opravdu hodně, proto se budeme zabývat pouze těmi největšími a nejzajímavějšími novinkami.

FINYS 1.1.0 je venku

Dovolujeme si Vám oznámit, že dne 4.1.2011 byla zveřejněna další verze unikátního softwaru pro tvorbu finančních plánů FINYS - Finanční Asistent. Verze s označením 1.1.0 s sebou nese podstatné změny v panelu klienta, obsahu výsledného portfolia, možnost tisku a množství drobných vylepšení.

První vylepšující vydání

V pátek 10.12.2010 byla vystavena verze 1.0.1, která s sebou přinesla několik vylepšení v uživatelském rozhraní a pár stabilizačních oprav. Hlavním vylepšením bylo doplnění grafů k úvěrům, vyplnění nejčastěji používaných hodnot ve vstupních formulářích a pár drobností v konečném vzhledu portfolia. Několik drobných úprav dostaly také stránky FINYS a to hlavně z důvodů SEO optimalizace a zabezpečení proti spamu.

Nové stránky aplikace FINYS - Finanční Asistent

Stránky našeho produktu FINYS - Finanční Asistent dostaly nový vzhled. Snažili jsme se pokračovat v našich trendech a na základě našich zkušeností. Stránky jsou pojaty jednoduše, přehledně a tak, aby dostatečně informovaly naše zákazníky. Obsah stránek bude postupně doplňován a vylepšován. Budou postupně přidávány informace o nových vlastnostech FINYS, náhledy aplikace, informace o nových verzích a vylepšeních atd. Také máme v plánu lehce zasvětit naše čtenáře do principu fungování finančního trhu, takže se tu postupem času objeví par článků na toto téma.