Obchodní oddělení

Náhodný snímek
Panel klienta

FINYS - Finanční Asistent

Demoverze
Plná verze
Demoverze produktu FINYS neobsahuje manipulaci s tabulkami finančního plánu a výpočet finančních produktů je omezen pouze na spotřebitelský úvěr. Plná verze produktu FINYS obsahuje vše popsané v sekci vlastnosti. Pro spuštění je nutné mít zakoupený licenční klíč.

Datum poslední aktualizace: 3.7.2011 Aktualní verze: 1.2.2 Velikost: 8 MB

Kliknutím na jedno z tlačítek výše spustíte požadovanou verzi našeho produktu FINYS. Pokud se Vás váš prohlížeč zeptá, zda-li chcete aplikaci otevřít nebo uložit, doporučujeme zvolit možnost "otevřít". Zvolením možnosti "otevřít" bude aplikace automaticky stažena a spuštěna z úložiště na Vašem počítači bez nutnosti zdlouhavé instalace.

Aplikaci FINYS - Finanční Asistent je také možné si stáhnout v podobě souborového archivu.

Demoverze Demoverze produktu FINYS neobsahuje manipulaci s tabulkami finančního plánu a výpočet finančních produktů je omezen pouze na spotřebitelský úvěr. Stáhnout ve formátu ZIP.
Plná verze Plná verze produktu FINYS obsahuje vše popsané v sekci vlastnosti. Pro spuštění je nutné mít zakoupený licenční klíč. Stáhnout ve formátu ZIP.

Stažení souboru provedete kliknutím pravého tlačítka myši na příslušný odkaz a výběrem možnosti menu "Uložit cíl odkazu jako...". Vyberete cílovou složku na disku a potvrdíte výběr tlačítkem "Ok". Po stažení souboru kliknete na soubor opět pravým tlačítkem a zvolíte "Extrahovat vše". Na umístění aplikace na Vašem disku nezáleží a je pouze na našem uvážení, do kterého adresáře aplikaci rozbalíte. Běžně se pro tyto účely používá složka "C:\Program Files". V rozbaleném adresáři pak najdete soubor "Finys.exe", kterým aplikaci spustíte.

Poznámka: Distribuce aplikace touto formou nepodléhá technologií Java Web Start a aplikace není tedy automaticky aktualizována. Aktualizaci provedete stažením souboru nové verze a opakováním postupu uvedeného výše.

Ukázkové finanční plány

Malý Finanční plán pouze s produkty, jejich zhodnocením a grafem průběhu. Stáhnout ve formátu PDF.
S profilem klienta Finanční plán podobný jako v předchozím případě, doplněný o profil klienta a finanční bilancí. Stáhnout ve formátu PDF.
Kompletní Kompletní finanční plán se všemi výpočty, průběhem a informacemi o klientovi. Stáhnout ve formátu PDF.

Poznámka: Finanční portfolia jsou vyexportována z FINYS verze 1.2.0.

Loga

Loga programu FINYS.

Logo Finys Červené logo FINYS bez pozadí. Stáhnout ve formátu PNG.
Logo s pozadím Červené logo FINYS s bílým pozadím. Stáhnout ve formátu PNG.

Licence

Licenční smlouva Licenční smlouva s koncovým uživatelem (EULA). Stáhnout ve formátu PDF.

Poznámka: Uložení některého z souborů na disk provedete kliknutím pravého tlačítka myši na příslušný odkaz a výběrem možnosti menu "Uložit cíl odkazu jako...".

Firma eBrothers Software s.r.o. garantuje, že všechny zde poskytnuté materiály neobsahují žádný škodlivý nebo záškodnický kód a jejich prohlížení nebo spouštění je naprosto bezpečné.